technická správa nehnuteľností odborné prehliadky a revízie vyhradených technických zariadení a výkony ako opravy, údržba a havarijná služba v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia.
NONSTOP PORUCHOVÁ SLUŽBA 0948 110 746

O firme

Spoločnosť PPS Team spol. s r.o. vznikla 22.11.2005 transformáciou živnostenskej činnosti z dôvodu rozvoja na spoločnosť s ručením obmedzeným a úspešne rozvíja svoju činnosť naďalej. Firma má obchodno-výrobné zameranie. Individuálny a profesionálny prístup k jednotlivým zákazníkom nám zabezpečuje popredné postavenie na trhu.

Naša činnosť pozostáva hlavne z technickej správy nehnuteľností (nie klasická správcovská činnosť) a zahŕňa najmä odborné prehliadky a revízie vyhradených technických zariadení a výkony ako opravy, údržba a havarijná služba v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia.

Spoločnosť má k dispozícii dostatočný počet kvalifikovaných a flexibilných pracovníkov, ktorí sú ochotní vyjsť maximálne v ústrety našim zákazníkom 24 hodín denne.

Technické vybavenie našej spoločnosti je na vysokej úrovni, a to nám umožňuje vykonávať veľký rozsah činností s rôznymi druhmi materiálov dostupných na našom trhu. Disponujeme vlastným profesionálnym ručným aj elektrickým náradím REMS A ROTHENBERGER a monitorovacím video zariadením.